produktet

Prodhues profesional me shumë se 10 vjet përvojë

rreth nesh

Prodhues profesional me shumë se 10 vjet përvojë

Xiongxian Haixing HEADWEAR CO., LTD.

Xiongxian Haixing HEADWEAR CO., LTD. është një prodhues profesional dhe me përvojë, e cila është e vendosur në bazë të famshme vogël mallin baigou. Ne mund të projektimit dhe të produkteve të bëjë sipas kërkesave të klientëve apo procesin e furnizuar me materiale. urdhërat OEM janë edhe produktet welcome.Our mbuluar kapele bejsbolli, kapele modës, fëmijët kapele dhe kapele të tjera. Ne kemi vendosur të plotë të linjave të prodhimit nga tailing, qepje, embroidering për paketim, të pajisur me sistemin e kontrollit të cilësisë të rreptë. Ne kemi punëtorë të aftë dhe rregulla të rrepta të inspektimit të cilësisë.

POPULAR PRODUCT

Prodhues profesional me shumë se 10 vjet përvojë

LAJME

Prodhues profesional me shumë se 10 vjet përvojë

  • Import & Export Trading

    Top Hat dhe dimrit kapele etc.All produktet janë me stil në modë, ato janë mjeshtëri gjobë, janë salabilitied mire se 30 vende në të gjithë jashtë të tilla si Evropa dhe kapelë dhe kapele dimrit East.top Middle etc.All produktet janë me style modë, ato janë mjeshtëri gjobë, ...

  • Ne kemi linjë të klasit të parë të prodhimit, fuqia e fortë teknikë

    E vendosur në mall të vogël bazë-baigou dhe Xiongan zonën e famshme të ri i cili afër Pekinit -The kryeqyteti i Kinës dhe port i madh në veri të Kinës -Tianjin.that është do të thotë se ka kushte shumë të përshtatshëm të trafikut dhe hapësirë ​​të mirë të zhvillimit në të ardhmen. Ne kemi vijën e parë në klasë të prodhimit, ...